Külglaud Ebern ST, roostevaba teras/klaas, must, D56cm H50cm
ID: 2000001197769
€ 229,84
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Roostevaba teras |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 50 cm |
| Laius: | 56 cm |
| Pikkus: | 56 cm |
| Kaal: | 9.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel