Küljelaud Hisan, must/tamme värvi, MDF/teras, H60x40x30cm
ID: 5905248108110
€ 55,65
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 60 cm |
| Laius: | 30 cm |
| Pikkus: | 40 cm |
| Kaal: | 5 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel