Külglaud Jarrow, must/kuldne värv, marmor/roostevaba teras, D40cm H55cm
ID: 2000001201008
€ 128,23
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Marmor |
|---|---|
| Materjal: | Roostevaba teras |
| Värv: | Must |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 55 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 40 cm |
| Kaal: | 19.9 kg |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel