Külglaud Jenne, must/kuldne värv, marmor/roostevaba teras, D40cm H55cm
ID: 2000001201015
€ 144,35
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Roostevaba teras |
|---|---|
| Materjal: | Marmor |
| Värv: | Kuldne |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 55 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 40 cm |
| Kaal: | 21.95 kg |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel