Külglaud Melgoza, D46cm, K62cm
ID: 2000001057438
€ 67,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 62 cm |
| Laius: | 46 cm |
| Pikkus: | 46 cm |
| Kaal: | 3.8 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel