Küljelaud kuldse värvi pinnaga, H60x48x25.5cm
ID: 5024418349167
€ 103,23
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Kõrgus: | 60 cm |
| Laius: | 25.5 cm |
| Pikkus: | 48 cm |
| Kaal: | 5 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel