Diivanilaud koos panipaigaga Kumi kandikuga, D40cm H41cm
ID: 3560238667606
40 % allahindlus
€ 13,69
€ 22,82
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 41 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 40 cm |
| Kaal: | 2 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Klaasist teekann filtriga Bec, klaasist/metallist, 800ml, H14x15.5x11.5cm
14 cm 15.5 cm 11.5 cm
€ 10,24
Elektriline reguleeritav tugitool /kiiktool Hohenberg, pruun, pöörlev 210, H84-106x96x105-170cm
106 cm 96 cm 170 cm
€ 308,87
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel