Dekoratiivne taim potis Bonsai, H80x80x54cm
ID: 3560239247753
€ 85,48
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Keraamika |
| Värv: | Roheline |
| Kõrgus: | 80 cm |
| Laius: | 54 cm |
| Pikkus: | 80 cm |
| Kaal: | 4.7 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögitool Troja, kreemjas värv, 58x46x88cm, istumisosa kõrgus 47cm
88 cm 58 cm 46 cm
€ 68,39
€ 85,48
- −20 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel