Küünlajalg Octopus, alumiinium/klaas, kuldne värv, H13.5x17x17cm
ID: 5024418606628
€ 28,23
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Alumiinium |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 13.5 cm |
| Laius: | 17 cm |
| Pikkus: | 17 cm |
| Kaal: | 1.2 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel