Küünlajalg Ball, pruun/pronksvärv, keraamiline, H10cm, D11cm
ID: 4063387330036
€ 7,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Keraamika |
|---|---|
| Värv: | Pronks |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 10 cm |
| Laius: | 11 cm |
| Pikkus: | 11 cm |
| Kaal: | 0.13 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel