Tool Fox, H52.5x28x28cm, istumisosa kõrgus 26.5cm
ID: 3560231526924
€ 24,92
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 52.5 cm |
| Laius: | 28 cm |
| Pikkus: | 28 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 26.5 cm |
| Kaal: | 2.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel