Tool Sweet, roosa, H50x30x30cm, istme kõrgus 25cm
ID: 3560238909102
€ 24,03
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Värv: | Roosa |
| Kõrgus: | 50 cm |
| Laius: | 30 cm |
| Pikkus: | 30 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 25 cm |
| Kaal: | 2.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel