Sügav taldrik Elia, D18.5cm, H5.7cm
ID: 3664944639640
€ 5,97
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Keraamika |
|---|---|
| Värv: | Türkiis |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 5.7 cm |
| Laius: | 18.5 cm |
| Pikkus: | 18.5 cm |
| Kaal: | 0.8 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel