Öökapp Hezo, MDF/teras, H53x59x29cm
ID: 5905248102590
€ 92,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 53 cm |
| Laius: | 29 cm |
| Pikkus: | 59 cm |
| Kaal: | 15.8 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel