Päikesevari Latikeo 4.2x3m, plaatina värv, H263x300x420cm, koos raskusplaadiga
263 cm 420 cm 300 cm
€ 718,55
koos raskusplaadiga 4 tk
Water-repellent treated fabric allows water to slip off without soaking into the material. Opening with crank. Tilt system. 360 rotation of the parasol. For the stability of the parasol, the set includes 4x15kg weight plates (ID:3560233831972).
| Materjal: | Olefiin |
|---|---|
| Materjal: | Alumiinium |
| Materjal: | Teras |
| Värv: | Beež |
| Kõrgus: | 272 cm |
| Laius: | 300 cm |
| Pikkus: | 400 cm |
| Kaal: | 90 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
| Kanga tüüp: | Veekindel |