Pink Trave, tammespoon, H46.5x180x38.5cm
ID: 2000001057483
30 % allahindlus
€ 150,16
€ 214,52
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 46.5 cm |
| Laius: | 38.5 cm |
| Pikkus: | 180 cm |
| Kaal: | 47.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel