Pink Motley, samet, hall värv, H62x107x38cm, istumisosa kõrgus 44cm
ID: 4025621832966
€ 222,58
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 62 cm |
| Laius: | 38 cm |
| Pikkus: | 107 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 44 cm |
| Kaal: | 12 kg |
| Tootja: | ALANDEKO KARE |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel