Termofors Fox, 280ml, H21x13.5x5cm
ID: 3560231558482
70 % allahindlus
€ 5,15
€ 17,18
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Kõrgus: | 21 cm |
| Laius: | 5 cm |
| Pikkus: | 13.5 cm |
| Maht : | 280 ml |
| Kaal: | 0.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivne nõu Pineapple, alumiinium, juodas/kuldne värvi, H20cm D10cm
20 cm 10 cm 10 cm
€ 12,87
€ 21,45
- −40 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel