Võtmehoidja Measuring Tape 200cm, 1.5x5.5x15cm
ID: 4029811488346
€ 3,39
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Kumm |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Kõrgus: | 1.5 cm |
| Laius: | 5.5 cm |
| Pikkus: | 15 cm |
| Kaal: | 0.04 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel