Vihmavari 90cm Rose wine bottle, roosa/punane, H31cm, D5cm
ID: 4029811463596
€ 13,67
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Roosa |
| Värv: | Punane |
| Kõrgus: | 31 cm |
| Laius: | 5 cm |
| Pikkus: | 5 cm |
| Kaal: | 0.34 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel