Peegelriiul Lea, 3 riiulit, 160x39x40cm
ID: 3560238651544
€ 76,61
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Peegelklaas |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 160 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 39 cm |
| Kaal: | 3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel