Riiul Lainna, metall/klaas H160x90x38cm
ID: 2000001147252
20 % allahindlus
€ 260,65
€ 325,81
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Peegelklaas |
| Materjal: | Swarovski kristallid |
| Kõrgus: | 160 cm |
| Laius: | 38 cm |
| Pikkus: | 90 cm |
| Kaal: | 42 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel