Ripptool Gabro I, hall, H195, D105cm
ID: 2000001119549
€ 188,71
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
Padja materjal: veekindel
Tool: H120x105x70cm
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 195 cm |
| Laius: | 105 cm |
| Pikkus: | 105 cm |
| Kaal: | 23.3 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 120 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Pikendatav söögilaud Laikko WH, paagutatud kivi/metall, valge, 140-200x80cm H77cm
77 cm 200 cm 80 cm
€ 386,29
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel