Suupiste kausside komplekt Autumn Breeze lusika ja puidust alusega, H9x22x8cm
9 cm 22 cm 8 cm
€ 30,08
1 plaat: H6cm, D10cm
| Materjal: | Akaatsia |
|---|---|
| Materjal: | Keraamika |
| Värv: | Roheline |
| Kõrgus: | 10 cm |
| Laius: | 6 cm |
| Pikkus: | 47 cm |
| Kaal: | 2 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |