Suupiste kausside komplekt Autumn Breeze lusika ja puidust alusega, H9x22x8cm
9 cm 22 cm 8 cm
€ 30,08
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 7 cm |
| Laius: | 11 cm |
| Pikkus: | 34 cm |
| Kaal: | 0.83 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |