Kommiputka, keraamiline, valge, 2-korruseline, H23cm D25cm
ID: 4066076418879
50 % allahindlus
€ 15,04
€ 30,08
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Keraamika |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 23 cm |
| Laius: | 25 cm |
| Pikkus: | 25 cm |
| Kaal: | 1.1 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögiriistade komplekt Inox Bamboo, 6 inimesele (24 tk.), hõbedane värv, H27.5x17x6.5cm
27.5 cm 17 cm 6.5 cm
€ 47,34
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel