Söögilaud Laurino, tammevineer/MDF, D120x75cm
ID: 2000001110423
€ 283,87
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Tammespoon |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 75 cm |
| Laius: | 120 cm |
| Pikkus: | 120 cm |
| Kaal: | 65.1 kg |
| Laiendatav laud: | Ei |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögitool Atilde, komplektis 2 tk, roheline, H82.5x47x53cm, istumisosa kõrgus 46cm
82.5 cm 47 cm 53 cm
€ 208,87
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel