Pikendatav söögilaud Fabian, metall/klaas/keraamika, 200-300x100cm H76cm
ID: 2000001177907
€ 1 250,00
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Keraamika |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Klaas |
| Kõrgus: | 76 cm |
| Laius: | 100 cm |
| Pikkus: | 300 cm |
| Kaal: | 155.5 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel