Söögilaud Torino, MDF/mindi puiduspoon/metall, D100xH76cm
ID: 2000000955124
€ 196,77
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
Valmistatud Mindi puiduspoonist
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Puiduspoon |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 76 cm |
| Laius: | 100 cm |
| Pikkus: | 100 cm |
| Kaal: | 26 kg |
| Laiendatav laud: | Ei |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Oberwart, sinepi värv, H83x47x77cm, istumisosa kõrgus 47cm
83 cm 47 cm 77 cm
€ 87,50
€ 125,00
- −30 %
Tool Sarebourg, oliiviroheline, H79x61x59cm, istumisosa kõrgus 46cm
79 cm 61 cm 59 cm
€ 69,68
€ 116,13
- −40 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel