Laud Teramo, tamm, H75.5xD110cm
ID: 2000001045831
€ 559,68
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 75.5 cm |
| Laius: | 110 cm |
| Pikkus: | 110 cm |
| Kaal: | 44 kg |
| Laiendatav laud: | Ei |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögitool Atilde, komplektis 2 tk, helehall, H82.5x47x53cm, istumisosa kõrgus 46cm
82.5 cm 47 cm 53 cm
€ 208,87
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel