Kruus Wally, sinepitoon, 400ml, H10.5, D9cm
ID: 2000001022276
60 % allahindlus
€ 2,39
€ 5,97
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Keraamika |
|---|---|
| Värv: | Kollane |
| Kõrgus: | 10.5 cm |
| Laius: | 9 cm |
| Pikkus: | 9 cm |
| Maht : | 400 ml |
| Kaal: | 0.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Lillepott alusel Limmen, messing antiikne toon, email, H29cm, D14cm
29 cm 14 cm 14 cm
€ 7,19
€ 17,98
- −60 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel