Kruus Cats, 310ml, H10.2X12X8.8cm
ID: 3560231617707
€ 3,39
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Portselan |
|---|---|
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 10.2 cm |
| Laius: | 8.8 cm |
| Pikkus: | 12 cm |
| Maht : | 310 ml |
| Kaal: | 0.33 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel