Diffuser Alma Coton&Lin, 200ml, H24cm, D9cm
ID: 3560232826757
€ 14,19
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Eeterlik õli |
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 24 cm |
| Laius: | 9 cm |
| Pikkus: | 9 cm |
| Maht : | 200 ml |
| Kaal: | 0.67 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel