Difuusor Alma Pachouli, 200ml, H24cm, D9cm
ID: 3560232826795
€ 14,19
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Eeterlik õli |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Klaas |
| Kõrgus: | 24 cm |
| Laius: | 9 cm |
| Pikkus: | 9 cm |
| Maht : | 200 ml |
| Kaal: | 0.59 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Dalton SKT-8, pruun,104x74x85cm, istumisosa kõrgus 45cm
104 cm 74 cm 85 cm
€ 102,58
€ 170,97
- −40 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel