Toalõhnad Joan Vanille&Musc, 150ml, H13.5cm, D7cm
ID: 3560239316657
€ 13,71
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Beež |
| Kõrgus: | 13.5 cm |
| Laius: | 7 cm |
| Pikkus: | 7 cm |
| Maht : | 150 ml |
| Kaal: | 0.62 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Laualamp Lima, messingist/kuldvärvist, oliivrohelise emailiga, P22xH41cm, E27 25W(MAX)
41 cm 22 cm
€ 33,55
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel