Tugitool Davor, valge, H71x82x74cm, istumisosa kõrgus 45cm
ID: 2000001187968
€ 136,29
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Vineer |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 71 cm |
| Laius: | 74 cm |
| Pikkus: | 82 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 45 cm |
| Käetoe kõrgus: | 65 - 70 cm |
| Kaal: | 14.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel