Tugitool Dolni green, roheline, H83x81x83cm, istumisosa kõrgus 44cm
ID: 2000001206720
€ 152,42
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Vineer |
| Värv: | Roheline |
| Kõrgus: | 83 cm |
| Laius: | 81 cm |
| Pikkus: | 83 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 44 cm |
| Käetoe kõrgus: | 62.5 cm |
| Kaal: | 21 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel