Tugitool Dolni, kollane, H83x81x83cm, istumisosa kõrgus 44cm
ID: 2000001187982
€ 152,42
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Vineer |
| Värv: | Kollane |
| Kõrgus: | 83 cm |
| Laius: | 83 cm |
| Pikkus: | 81 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 44 cm |
| Käetoe kõrgus: | 62.5 cm |
| Kaal: | 21 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kontoritool Zivilino, roheline/pronks värv, H70-79.5x62.5x59.5cm, istumisosa kõrgus 44-54cm
79.5 cm 62.5 cm 59.5 cm
€ 111,29
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel