Tugitool Oltenita, must, H80x64x75cm, istumisosa kõrgus 46cm
ID: 2000001135648
€ 154,03
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 80 cm |
| Laius: | 75 cm |
| Pikkus: | 64 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 46 cm |
| Kaal: | 18.7 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel