Tugitool Hrifonetti-W, kreemjas toonis kangas, H78x67x77cm, istumisosa kõrgus 45cm
ID: 5905248111615
€ 191,13
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 78 cm |
| Laius: | 67 cm |
| Pikkus: | 77 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 45 cm |
| Kaal: | 14 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel