Puhketool Orton, 3 kreemika värvusega, 360 kraadi pööratav, H73x70x70cm, istumisosa kõrgus 40cm
ID: 2000001167359
€ 343,55
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
Iste pöörleb 360 kraadi.
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Ökonahk |
| Materjal: | Vineer |
| Materjal: | Polüuretaan |
| Värv: | Kreemivārvi |
| Kõrgus: | 73 cm |
| Laius: | 70 cm |
| Pikkus: | 70 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 40 cm |
| Kaal: | 19 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögitool Settle 90/24, 360 kraadi pööratav, helepruun/kreemikas värv, H85x63x58cm, istumisosa kõrgus 51cm
85 cm 63 cm 58 cm
€ 120,16
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel