Puhketool Acri, tumehall, 360 kraadi pööratav, H88x73x82cm, istumisosa kõrgus 44cm
ID: 5713941120038
€ 241,13
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 88 cm |
| Laius: | 82 cm |
| Pikkus: | 73 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 44 cm |
| Kaal: | 17.9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kontoritool Darlington, hall, samet, H106x70x64cm istumisosa kõrgus 48-54cm
106 cm 64 cm 70 cm
€ 128,23
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel