Puhketool Fiori, 360 kraadi pööratav, hall värv, H73x89x88cm, istumisosa kõrgus 43cm
ID: 4025621879466
40 % allahindlus
€ 386,61
€ 644,35
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 73 cm |
| Laius: | 89 cm |
| Pikkus: | 88 cm |
| Kaal: | 32 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 110 kg |
| Tootja: | ALANDEKO KARE |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel