Tumba Elsgard, Sawana 14, must, H73x73x48cm
ID: 5904484036041
€ 184,68
LUKSO / melns:
expand_more
Full view
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polyester,MDF,Metal |
|---|---|
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 73 cm |
| Laius: | 73 cm |
| Pikkus: | 48 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 48 cm |
| Kaal: | 90 kg |
| Mudel: | Elsgard |
| Kangas: | Sawana 14 |
| Stiil: | Skandinaavia |
| Maksimaalne kandevõime: | 90 kg |
| Montaaž: | Osaliselt kokku pandud |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel