Uksematt Coir Cats, 75x25.5cm
ID: 8714982214707
€ 8,55
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Kumm |
|---|---|
| Materjal: | Kookosekiud |
| Värv: | Pruun |
| Laius: | 25.5 cm |
| Pikkus: | 75 cm |
| Kaal: | 1 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel