Uksematt Cat, 25x75x1cm
ID: 8714982107122
€ 5,08
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Kumm |
|---|---|
| Materjal: | Kookosekiud |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 1 cm |
| Laius: | 25 cm |
| Pikkus: | 75 cm |
| Kaal: | 0.8 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel