Pesukorv Duo, elevandiluu värvi, 80L, H56cm, D44cm
ID: 3560232867330
€ 28,39
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Puuvill |
| Värv: | Elevandiluu |
| Kõrgus: | 56 cm |
| Laius: | 44 cm |
| Pikkus: | 44 cm |
| Kaal: | 1.9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel