Korraldaja kast Selena bambusest M, H5.35x25.6x9.6cm
ID: 3560233776792
€ 6,77
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 35 cm |
| Laius: | 9.6 cm |
| Pikkus: | 25.6 cm |
| Kaal: | 0.33 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel