Vedelseebi dosaator FLOREA Green, roheline/kuldne värv, 300ml, H18cm, D7.7cm
ID: 3560231123215
€ 8,47
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | ABS |
|---|---|
| Materjal: | Polüpropüleen |
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Kuldne |
| Värv: | Roheline |
| Kõrgus: | 18 cm |
| Laius: | 7.7 cm |
| Pikkus: | 7.7 cm |
| Maht : | 300 ml |
| Kaal: | 0.27 kg |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel