Tualeti hari Modern, valge, H38cm, D9.5cm
ID: 3560233829924
€ 14,52
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüresiin |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 38 cm |
| Laius: | 9.5 cm |
| Pikkus: | 9.5 cm |
| Kaal: | 0.63 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel